Sny jsou občas tak zvláštní...

12. července 2012 v 21:26 | K-chan |  TT
Living our Lives

Hm, jak bych měla začít? Myslím že je jasné, že každý má svůj sen. Někdo ví přesně, čeho chce dosáhnout, někdo to zjistí, až když to přijde. Mé sny jsou v téhle chvíli hlavně o tom Kdo jsem a Kým bych chtěla být.

Díky svému mládí mám ještě tolik snů, které si zároveň odporují nebo rozšiřují jeden druhý. Spousta z těch snů se nikdy neuskuteční, vlastně většina je absurdní a dětinská, ale rozhodla jsme se je snít, dokud můžu.

Člověk, který nemá žádný sen, je jen slupka, skořápka. Zkuste si představit, jaké to je, nevědět, co máte dělat, nemoci si uvědomit, které rozhodnutí je správné, protože nemáte žádné stopy, které by vás k němu dovedli.

Třeba výběr školy. Mím snem bylo vždycky hodně cestovat, tak jsem si vybrala jazykové gymnázium. Doufám, že se mi sen splní, a nepochybuji, že mi k tomu tahle škola pomůže.

Miluju Japonsko, jak se dá určitě poznat z obsahu blogu. Moc, MOC, bych si přála tam jet a alespoň chvíli tam žít a hlavně zažít. Taky proto jsem si dala přihlášku na tuhle školu. A teď, právě díky ní, mám tu příležitost. Bude to sice až za dva roky, a nikdo nemůže vědět, jestli to vyjde, ale alespoň mám nějakou naději. Mám sen.

Sny řídí naše kroky a myšlenky. A občas se i vyplní.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 empty--island empty--island | Web | 12. července 2012 v 21:29 | Reagovat

Ten druhej odstavec jako kdybych napsala já... konečně nějakej normální pěknej článek na TT. :)
A ten závěr ještě.. ♥

Pět hvězdiček.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama