"You're Beautiful!" "Again?!"

16. července 2012 v 16:15 | K-chan |  Dorama a Anime, Manga

Tak a je to, úspěšně jsem zhlédla původní korejskou verzi Ikemen Desu Ne, nazvanou Minami Shineyo, což v korejštině znaméná totéž co Ikemen desu ne v japonštině, tedy Jsi nádherný (You're Beautiful).

I když už mám oboje kompletně zhlédnuté, nemůžu se rozhodnout, co je lepší. Korejská verze byla určitě o něco vtipnější a také byli v příběhu prvky, které v Ikemen Desu Ne nenajdete, jako třeba natáčení u bazénu.

Japonská verze se mi zase zdá víc uhlazená, víc dokončená. Všechno, co jste si museli v Minami Shineyo domyslet, zde máme emotivně a srozumitelně vysvětlené.

Korejská Go Mi Nyu je podle mě taky víc naivní a natvrdlá. Například když jí Shin Woo vyprávý příběh o dívce, která se jako chlapec přidala ke klučičí kapele, jak jí mohlo nedojít, že je to o ní?


Prostě obě verze mají něco do sebe a já prostě nemůžu říct, která je lepší. Možná, ale jenom možná, se mi více líbí Ikemen Desu Ne, hlavně kvůli části se sirotčince, která v korejské verzi nebyla.
Nakonec jsem došla k závěru, že i přes veškerou chválu na korejskou verzi, je to spíše o tom, kterou jste viděli jako první. Já viděla první japonskou a nemohla jsem si pomoct, celou dobu jsem to srovnávala a nejspíš to pro mě stratilo kouzlo, protože jsem věděla, co se stane.


Jen takovej malej postřeh na konec: Všimli jste si, že takový ty neškodný sladký řeči, co vedl Shu v Ikemen desu ne, znějí od korejského Shin Wooa skoro až výhružně?:D Zvlášť když k tomu pouštěj takovou tu napínavou hudbu:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Krakin Shikazu Krakin Shikazu | Web | 19. července 2012 v 14:56 | Reagovat

Asi máš pravdu v tom, že jde o to, kdo viděl co první i v tom že ta scéna ze sitotčince byla naprosto úžasná a povedla se jim ^^ Já jsem pro korejskou z jednoho jednoduchého důvodu (když sečtu klady zápory obou verzí): HongKi(Jeremy). Ale to už je osobní názor xD
A máš pravdu, že Go Mi Nyu byla hodně natvrdlá...ale nejhorší je, že tak blbí lidi fakt existujou >.< (nebo né blbí...jen mají trochu delší vedení ^^)

2 Kasai Kasai | Web | 19. července 2012 v 17:13 | Reagovat

[1]: Áno, HongKi, s touto předností naprosto souhlasím:D Máš pravdu, pár takovejch lidí znám i osobně dost, jednu takovou extra jsme měli ve třídě:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama