Ostatní

Splněná přání?

21. srpna 2012 v 22:19 | K-chan

Po delší době jsem zase zpátky a hlavu mám plnou nápadů na články. Většinu z nich stejně nenapíšu, ale aspoň pár příspěvků očekávejte:D

Tak, čeho se to týká dneska? Nedávno jsem na krásná.cz našla jeden z těch vyjímečných dobrých článků, zde--> odkaz

Hrozně mě to zaujalo a chtěla jsem si to přečíst, ale zatím jsem tu knížku nikde neviděla a nechce se mi objednávat přes internet.

A tak jsem si řekla- zkus to!
Postavila jsem se doprostřed pokoje, zavřela oči, dala si ruce na srdce a přála jsem si. U všech přání jsem se doopravdy naklonila dopředu, a tak jsem byla nadšená:D
A co jsem zjistila? Funguje to (teda aspoňmě:D)!

Nejdřív jsem měla jít na poštu, zaplatit jednu složenku. Nikdy jsem to předtím nedělala, a tak jsem si přála, aby mi to vyšlo a byla tam nějaká hodná paní pošťačka:D Složenku jsem jednou vyplnila blbě, tak jsem to donesla tý paní za sklem a co se nestalo? Tak milou pošťačku jsem v životě neviděla:D Samozřejmě jsem si nejdřív myslela, že to je náhoda.

Další: Šly jsme s kamarádkama do jednoho klubu, ale já si zapoměla občanku. U vstupu skoro vždycky tam stojí takovej nepříjemnej chlap a občanky kontroluje každýmu!:/ A tak jsem si přála, aby mi to prošlo:D
Přišly jsme s holkama ke vchodu a tam nějaká mladá holka, co se na všechny smála a nic nekontrolovala! To byl docela šok:D

Co další, a to už jsem byla trošku vyděšená:D Mamka mi už hrozně dlouho slibovala, že mi pujčí kytaru od svého přítele, už asi měsíc. Hrozně jsem ji chtěla, a tak jsem si dneska ráno přála, abych ji do pátku měla doma. Jenže jsem se naklonila dozadu, což znamená, že tak jsem to nechtěla. Podruhé jsem si přála ji mít ještě dneska:D A co se nestalo? Po měsící přemlouvání přišla mamka večer domů s kytarou v ruce:D

Možná, že to všechno jsou jenom náhody, ale je fajn občas ne jenom doufat, že se něco stane, ale i věřit tomu. Chtěla jsem se podělit, kdybyste si taky potřebovali splnit nějaké tajné přání:)

Vader a já! Chceš taky svého vadera?

10. srpna 2012 v 14:02 | K-chan
Zase jsem jednou projížděla jůtůbko a hele, co na mě vyskočilo. Smosh a další z jejich trhlých videí:D Ti hoši nemají asi nic jiného na práci:D
Tentokrát si Ian přivede domů mazlíčka Vadera (z Hvězdných válek:P). Dovolí mu Anthony si ho nechat?
Nachvilku mě napadlo zařadit tohle video do téma týdne. No tématicky by to odpovídalo, ne?:D

Co mě takhle jednou napadlo

24. července 2012 v 15:44 | K-chan

Jak jen začít? Hm.. nejlíp asi od začátku, i když to možná bude trochu zdlouhavé:D
K Japonsku a Asijské tvorbě vůbec jsem se dostala už docela dávno, začalo to Narutem, přešlo na další anime, které ovšem musely ustoupit doramě. Jako první jsem viděla Yamato Nadeshiko Shichi Henge a hnedka jsem si to zamilovala. Později když jsem viděla Nobuta wo Produce, začala mě díky Yamapimu víc zajímat i jejich hudba, právě přes tu jsem si zamilovala i Koreu.
A teď už k jádru věci:D Včera večer jsem ležela u notebooku a poslouchala písničky, konkrétně "Hana" od Orange Range, ze které mě vždycky běhá mráz po zádech (miluju ten hlas!). A jak už jsem se pomalu začínala nudit, napadlo mě, čím to, že na mě asijská hudba takhle doléhá a jiná ne? Pokaždé, když najdu nějkej song, kterej se mi líbí, můžu ho poslouchat pořád dokola a nikdy se mi neohraje. To samé u filmů.


Já totiž nejsem takovej ten typ, kterej u smutných scén zadržuje slzičku, u filmu jsem měla na krajíčku snad jen jednou (nevím co to bylo za film, ale Titanic to nebyl). Nevadí mi to, ale ti co sou na tom stejně mi daj za pravdu, že si potom vždycky připadáte jako kyborg, když všichni říkaj jak u toho a toho vyplakali moře:D
Jenže, u doram jako Yamato Nadeshiko, Mei-chan no Shitsuji, Devil beside you atd. jsem se ani já neudržela a nějaká ta slzička snad pokaždé ukápla.
Takže mě přirozeně bylo divný, čím to je. Jediný, co mě napadlo, bylo, že asiati do té tvorby dávají víc emocí. Nemůžem to škatulkovat, stejně jako všude, i tady jsou určitě vyjímky, ale u většiny mých oblíbených písniček mi, jak už jsem zmínila, běhá mráz po zádech. U filmů brečím jako děcko, do knížek se začtu a nemůžu odtrahnout oči, dokud nejsem na konci.
Teď nechci, aby to vyznělo, že ti "západní" mi nejsou dost dobří. Jsem zarytá faninka My Chemical Romance a 30 Seconds to Mars, na Johnyho Deppa a Nikolase Cage nedám dopustit a ráda si přečtu Tolkiena, Kinga nebo třeba Sapkowskiho:)


Takže to je co sem tak nějak měla na mysli, omlouvám se, jestli to nedává smysl:D Napsala jsem to tak, jak jsem nad tím postupně přemýšlela, takže je v tom je trochu bordel:D aspoň vidíte, jak to vypadá v mojí hlavě:D

Takový můj rituál;)

18. července 2012 v 16:10 | K-chan
Asi bych měla založit rubriku, kam bych cpala své nezáživné myšlenky, aby se mi to nekupilo tady:D Ale pro tentokrát to překousnu;)

A o co teda jde? V podstatě o to, že miluju stříhání vlasů!:D


Některé holky nemají stříhání rády a já úplně chápu proč. Chtějí mít krásné dlouhé vlasy, pracně si je pěstují a starají se o ně a pak přijdou ke kadeřnici a ta jim ustřihne 15 cm jejich milované délky. Ne že bych to někdy zažila, já měla vlasy vždycky krátké a nestěžuji si, ale spousta mých kamarádek tímhle doslova trpí:D

Takže v čem spočívá můj rituál? No přece ve stříhání a experimentování s účesem, samozřejmě:D Mám štěstí na husté a rychle rostoucí vlasy, takže si jednou do měsíce zajdu ke své oblíbené kadeřnici, dám jí základní pokyny jako: "A modrou už ne!", zavřu oči a nechám se překvapit. Dělám to tak vždycky už asi tři roky a zatím ani jednou jsem nebyla zklamaná;) Záleží samozřejmě na zkušenostech a fantasii kadeřníka, taky že ta moje se na mě vždycky vyřádí.

Co mě na tom baví je, že nevím do čeho přesně jdu. A taky možnost změnit se zase v jinou osobu (jednou, když jsem si nechala zelenou ofinu, matka mě málem nepoznala, pomineme fakt, že otec ze mě byl na infarkt:D).

Takže já osobně se na tohle vždycky hrozně těším už nejmíň týden dopředu:D Zejtra mě to čeká, takže pokud se to povede, je docela možné, že sem přidám nějakou fotku:)

Co vy, máte rádi stříhání? Nebo ho nesnášíte? Vyjádřete se dle libosti v komentářích;)
JO, a, co říkáte na nějaký to radikální barvení vlasů (modrá, červená, ...)?

Death Note v reálném světě

14. července 2012 v 20:53 | K-chan
Nedávno se tu objevilo video Pokémon v opravdovém životě od skupiny Smosh, Iana a Anthonyho. Dneska přidávám další, tentokrát jde o Death Note:D Opět v angličtině, ale nasmějete se dost i bez toho, abyste rozuměli:D

Pokémon v opravdovém životě:D

11. července 2012 v 12:37 | K-chan
Ah bože, já z toho nemůžu:D Jestli se vám to líbí, tak na youtube jsou ještě další tři díly:D

Kamarádi z celého světa

10. července 2012 v 17:13 | K-chan

Slyšeli jste už o Interpals? Není to tak dlouho, co jsem odkaz na tuhle stránku našla v jednom z těch dobrých článků na Krásná.cz. Chcete poznat přátele z celého světa? Myslím, že není lepší volba.
A jak tedy na to? Stačí se jednoduše zaregistrovat na Interpals.net, což i s minimální znalostí angličtiny zvládne každý, vyplnit profil a čekat:D Doporučuji vyplnit profil co nejvíce dopodrobna, aby jste si měli s potencionálním kamarádem o čem psát;)
Pokud chcete být iniciativní, klikněte si na vyhledávání, zadejte kritéria pro hledání a napište své oběti jako první!:D
Na Interpals si můžete zaškrtnout, co hledáte, aby jste předešli případným nabídkám vážných vztahů atd. Jedná se o:
Email Pen Pals- normální psaní přes internetové sítě, email.
Snail mail Pen Pals- tradiční dopisování poštou. To doporučuju, je to sranda a koho by nepotěšil dopis třeba z Ameriky?:)
Friendship, Romance/ flirting, Relationship- Kamarádství, románek/flirtování, vážný vztah,..
Language Exchange- Jedná se o výměnu znalostí jazyků. Např. pokud mluvíte plynule anglicky a píšete si s někým, kdo mluví třeba rusky, můžete se navzájem učit.

Jestli vás dopisování taky vždycky lákalo, tak je Interpals dobrá volba. Jsem zaregistrovaná myslím dva, tři týdny, a už si dopisuju s kamarádkou z Norska, kamarádem z Číny a z Austrálie;)
Jeden postřeh na konec: Na Interpals je vážně hodně lidí, co se rádi dívají na anime a doramu:D

Jste už zaregistrovaní? Máte nějakou zajímavou zkušenost? Napište to do komentářů!:D
 
 

Reklama